Неділя, 05.07.2020, 15:51
Приветствую Вас Гість | Регистрация | Вход

Відокремлений підрозділ ГО ЛРУ в Чернівецькій області

Меню сайта
Поиск
Архив записей
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Главная » 2019 » Грудень » 5 » У Чернівцях на Буковині відбувся конкурс "Радіоконструктор"
10:40
У Чернівцях на Буковині відбувся конкурс "Радіоконструктор"

У Чернівцях на Буковині відбувся конкурс "Радіоконструктор" де змагались юні радіоаматори

 

Традиційно, в останню суботу осені 30 листопада 2019 року, на базі Чернівецького центру юних техніків ім. Л. К. Каденюка в гуртку "Радіоелектронне конструювання" під керівництвом Козака Максима Вікторовича UR5YMV та Руснака Максима Сергійовича відбувся міський етап Всеукраїнських змагань, відкритий міський конкурс з радіоелектронного конструювання "Радіоконструктор". В конкурсі взяли участь 20 вихованців з різних закладів позашкільної освіти (МЦНТТУМ, ЧЦЮТ та ОЦНТТУМ) та ЗОШ №30 і ПТУ №6. Двоє вихованців, Ватрич Даниїл UR5YVD і Котузяк Артем UR5YKO є  членами ЛРУ і на даний час наймолодшими радіоаматорами короткохвильовиками  Буковини.

Конкурс проводився в два етапи за двома віковими категоріями (І категорія – віком до 15 років; ІІ категорія – віком від 15 і старше), теоретичний залік (тести) та збирання радіоелектронного пристрою. І вікова категорія збирала блимаючий мультивібратор. ІІ вікова категорія – генератор на мікросхемі.

Головним суддею був керівник радіотехнічного гуртка ОЦНТТУМ, суддя національної категорії Нікуліца Василь Георгійович UT1YN.

Юних радіолюбителів, що посіли призові місця, було нагороджено грамотами управління освіти Чернівецької міської ради, ЧЦЮТ ім. Л. К. Каденюка та цінними подарунками, які надали спонсори, ТОВ "БІХМАЙСТЕР" - представник Біховський Олександр Вікторович та ПП "АРТОН" - представник Марянін Олексій Олександрович.

За результатами змагань учасники вибороли наступні місця:

І категорія – віком до 15 років:

І місце – Отрешко Станіслав (ЧЦЮТ ім. Л. К. Каденюка);

ІІ місце – Шнайдер Михайло-Олександр (ЧЦЮТ ім. Л. К. Каденюка);

ІІ місце – Ткаченко Олександр (МЦНТТУМ);

ІІІ місце – Кінаш Стас (МЦНТТУМ);

ІІІ місце – Вдовиченко Володимир (ОЦНТТУМ);

ІІІ місце – Ворнічел Максим (ЗОШ №30).

 

ІІ категорія – віком від 15 до 18 років:

І місце – Ватрич Даниїл (ОЦНТТУМ) UR5YVD;

ІІ місце – Мартинюк Євген (ЧЦЮТ ім. Л. К. Каденюка);

ІІ місце – Засимович Богдан (ЧЦЮТ ім. Л. К. Каденюка);

ІІІ місце - Котузяк Артем (ЧЦЮТ ім. Л. К. Каденюка) UR5YKO;

ІІІ місце – Кожухар Владислав (ОЦНТТУМ);

ІІІ місце – Журіков Дмитро (ЗОШ №30).

UT1YN, UR5YMV, UR5YVD

UT1YN, UR5YMV, UR5YKO

https://youtu.be/7Pf8cBQ2VHs

 

Козак Максим Вікторович UR5YMV,

керівник гуртка "Радіоелектронне конструювання" Чернівецького центру юних техніків ім. Л. К. Каденюка

 

Просмотров: 126 | Добавил: US0YA | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0